Plask Regnsett Venner
BABY/BARN

Plask Regnsett Venner

RP-1289 Vinter Rosa
1 199 NOK
Velg farge: Vinter Rosa
Velg størrelse:
Fraktfritt på kjøp over 1000 kr
30 dagar ope kjøp
Gratis retur ved bytte av størrelse
Kun 69 kr i returkostnad - rask og enkel retur
Bli med i kundeklubben og få 10 % rabatt

OEKO-TEX STANDARD 100

Dette produktet har sertifiseringa OEKO-TEX STANDARD 100, som vil seie at det er heilt fritt for kjemikaliar som er skadeleg for menneske, dyr og natur.

Underrain Oeko-tex Klasse 1 Baby/Barn/Junior/Vaksen

Produktmål for baby/barn (cm)

Tilbake til toppen
Størrelse (cm)80869298104110116122128
1.Armlengde434648515457606366
2.Rygglengde363942454851545760
3.Brystvidde727680828486889092
4.Livvidde727680828486889092
5.Hoftevidde707274767880828486
6.Indre beinlengde323538424549525558
Reparasjon- og vask

Reparasjon- og vask

Slik tar du best vare på tøyet Les meir
no-nn