Regnsett Plask
BABY/BARN

Regnsett Plask

1361 Mose

Plask regnsett med mjuk børsta innside og 100 % vanntett PU-materiale. Perfekt til barnehage, skogstur og aktive dagar med regn og søle.

999 NOK
Velg farge: Mose
Velg størrelse:
Fraktfritt på kjøp over 1000 kr
30 dagar ope kjøp
Gratis retur ved bytte av størrelse
Kun 69 kr i returkostnad - rask og enkel retur
Bli med i kundeklubben og få 10 % rabatt

Eigenskapar

Materiale
  • Innermateriale: Børsta polyester
  • Innermateriale: Fleece
  • Yttermateriale: Polyuretan (PU) Ekstrem
Ytelse
  • Temperaturkomfort frå ca. +5 °C til +15 °C
  • 100% Vanntett
  • Behageleg passform
Funksjon
  • Fluorkarbonfri (PFAS-fritt)
  • Knappestolpe
  • Namnelapp
Produktpleie
  • Lufttørkes
  • Tørkast hengande
  • Unngå tørketrommel

Beskrivelse

Regnsett Plask er laga for aktive barn med mykje leik ute. Perfekt til barnehage, skogstur, leik og våte dagar med mykje aktivitet.

Jakke og bukse er laga i slitesterk PU Ekstrem-kvalitet med mjuk børsta innside som gir god komfort gjennom heile dagen. Materialet er vindtett og 100 % vanntett, slik at barnet held seg tørt gjennom regn, søle og aktiv leik. Fleece på innsida av kragen gir ekstra komfort på kjølege dagar.

Praktiske detaljar gjer settet klart for mykje bruk. Vannstoppar i både ermer og bein bidreg til å halde regn og søle ute, medan slitesterke gummistrikkar under føtene held buksa godt på plass. Den avtagbare og regulerbare sikkerheitshetta gir fleksibel bruk, og refleksdetaljar på både jakke og bukse gir betre synlegheit i mørkt og ruskevêr.

OEKO-TEX STANDARD 100

Dette produktet har sertifiseringa OEKO-TEX STANDARD 100, som vil seie at det er heilt fritt for kjemikaliar som er skadeleg for menneske, dyr og natur.

Underrain Oeko-tex Klasse 1 Baby/Barn/Junior/Vaksen

Produktmål for baby/barn (cm)

Tilbake til toppen
Størrelse (cm)80869298104110116122128
1.Armlengde434648515457606366
2.Rygglengde363942454851545760
3.Brystvidde727680828486889092
4.Livvidde727680828486889092
5.Hoftevidde707274767880828486
6.Indre beinlengde323538424549525558
Reparasjon- og vask

Reparasjon- og vask

Slik tar du best vare på tøyet Les meir
no-nn