Regnsett Plask
BABY/BARN

Regnsett Plask

1451 Bananskum

Toppmodell regnsett i vår aller mest slitesterke PU med børsta innside og alle smarte detaljar på plass. Fleksibelt todelt sett som held barnet tørt og komfortabelt – perfekt for aktiv leik i øs pøs regnvêr.

1 199 NOK
Velg farge: Bananskum
Velg størrelse:
Leikar godt saman med
Fraktfritt på kjøp over 1000 kr
30 dagar ope kjøp
Gratis retur ved bytte av størrelse
Kun 69 kr i returkostnad - rask og enkel retur
Bli med i kundeklubben og få 10 % rabatt

Eigenskapar

Materiale
  • Innermateriale: Børsta polyester
  • Yttermateriale: Polyuretan (PU) Ekstrem
Ytelse
  • Temperaturkomfort frå ca. +5 °C til +15 °C
  • 100% Vanntett
  • Ekstrem slitestyrke >80.000 Martindale (>9 kg trykk)
Funksjon
  • Fluorkarbonfri (PFAS-fritt)
  • Knappestolpe
  • Namnelapp
Produktpleie
  • Lufttørkes
  • Tørkast hengande
  • Unngå tørketrommel
Regnsett Plask
Uslåeleg kvalitet Laga for ein aktiv kvardag
Norsk design Designa på Vestlandet
Trygg og miljøvennleg Ansvarlege val

Beskrivelse

Regnsett Plask – kolleksjon «Superkatten 2026». Dette er toppmodellen vår – regnsettet som har alt. Regnsett Plask er laga for barn som er ute i all slags vêr, og som treng plagg som held tritt med både regnet og leiken. Her får du eit solid og gjennomtenkt sett som held barnet tørt og komfortabelt dagen lang.

Ein del av Superkatten-universet.
I kolleksjonen Superkatten 2026 møter du små kvardagsheltar på superheltoppdrag. Inspirert av diktet «Ein superhelt», handlar kolleksjonen om leik, fart og fantasi i kvardagen. Her får barna springe, hoppe og utforske i regnet – i fargar og mønster som lyser opp sjølv dei våtaste dagane.

Både jakke og bukse er laga i slitesterk PU (Polyuretan Ekstrem) med børsta innside som gir ekstra luning og komfort. Sveisa saumar sørgjer for at vatnet held seg ute – sjølv når det øser og pøser.

Eit todelt regnsett gir stor fleksibilitet i kvardagen. På mildare dagar kan barnet bruke jakka aleine, eller kombinere ho med andre plagg. Er det varmt, men vått i graset, er det perfekt å berre bruke buksa – klar for leik og plasking utan å bli våt. Buksa har justerbare selar som gjer det enkelt å tilpasse passforma etter barnet, og som også kan forlenge levetida på plagget etter kvart som barnet veks.

Settet er fullt av gjennomtenkte detaljar som gjer ein forskjell i kvardagen. Vannstopparar på armar og bein hindrar vatn i å trekke inn, medan slitesterke strikkar under foten held buksa godt på plass over støvlane. Jakka har mjuk fleece på innsida av kragen for ekstra komfort mot haka, og refleksar på både jakke og bukse gjer barnet godt synleg ute.

Hetta er både avtakbar og regulerbar, og fungerer som ei sikkerheitshette som løyser seg ut om barnet skulle henge seg fast i leik.

Regnsett Plask kjem i fleire stilige fargar og mønster frå Superkatten-universet. Ønskjer barnet seg kappe? Då kan du enkelt kjøpe laus superheltkappe og feste ho under hetta – klar for nye superheltoppdrag.

OEKO-TEX STANDARD 100

Dette produktet har sertifiseringa OEKO-TEX STANDARD 100, som vil seie at det er heilt fritt for kjemikaliar som er skadeleg for menneske, dyr og natur.

Underrain Oeko-tex Klasse 1 Baby/Barn/Junior/Vaksen

Produktmål for baby/barn (cm)

Tilbake til toppen
Størrelse (cm)80869298104110116122128
1.Armlengde434648515457606366
2.Rygglengde363942454851545760
3.Brystvidde727680828486889092
4.Livvidde727680828486889092
5.Hoftevidde707274767880828486
6.Indre beinlengde323538424549525558

Sjå produktvideo

Reparasjon- og vask

Reparasjon- og vask

Slik tar du best vare på tøyet Les meir
no-nn