Regnsett Yr Blomsterbarn
BABY/BARN

Regnsett Yr Blomsterbarn

RY-1292 Lo
799 NOK
Velg farge: Lo
Velg størrelse:
Fraktfritt på kjøp over 1000 kr
30 dagar ope kjøp
Gratis retur ved bytte av størrelse
Kun 69 kr i returkostnad - rask og enkel retur
Bli med i kundeklubben og få 10 % rabatt

OEKO-TEX STANDARD 100

Dette produktet har sertifiseringa OEKO-TEX STANDARD 100, som vil seie at det er heilt fritt for kjemikaliar som er skadeleg for menneske, dyr og natur.

3S Oeko-tex Klasse 2 Barn/Junior/Vaksen

Produktmål for baby/barn (cm)

Tilbake til toppen
Størrelse (cm)80869298104110116122128
1.Armlengde434648515457606366
2.Rygglengde jakke366942454851545760
3.Livvidde jakke727476788082848688
4.Livvidde bukse687072747678808284
5.Hoftebredde707274767880828486
6.Indre beinlengde323538424549525558
Reparasjon- og vask

Reparasjon- og vask

Slik tar du best vare på tøyet Les meir
no-nn