Dress Bomulla
BABY/BARN

Dress Bomulla

SPU-1274 Jord

Ein mjuk og lun onepiece med ull på innsida og bomull på utsida – laga for kvardagar med mykje rørsle, leik og kos.

799 NOK
Velg farge: Jord
Velg størrelse:
Fraktfritt på kjøp over 1000 kr
30 dagar ope kjøp
Gratis retur ved bytte av størrelse
Kun 69 kr i returkostnad - rask og enkel retur
Bli med i kundeklubben og få 10 % rabatt

Beskrivelse

Dress Bomulla.

Dette er den typen plagg som fort blir hengande fremst i skapet fordi barnet vil bruke han heile tida. Dress Bomulla kombinerer det beste frå to familiar: mjuk og varm ull på innsida – og slitesterk, behageleg bomull på utsida. Resultatet er ein dress som kjennest lun og god mot huda, samstundes som han toler aktiv kvardag med mykje bruk.

Ulla på innsida hjelper med å regulere temperaturen naturleg og held barnet passe varmt gjennom skiftande dagar. Bomullen på utsida gir dressen eit mjukt og avslappa uttrykk som fungerer like fint i barnehagen og på skulen som til heimekos i sofaen.

Passforma er behageleg med god rørslefridom for leik, klatring og kvardagsaktivitetar. Dressen fungerer perfekt aleine på milde dagar, som mellomlag under ytterklede når temperaturen fell – eller som eit ekstra koseplagg inne.

Ein skikkeleg heilårsfavoritt for barn som likar å ha det godt.

OEKO-TEX STANDARD 100

Dette produktet har sertifiseringa OEKO-TEX STANDARD 100, som vil seie at det er heilt fritt for kjemikaliar som er skadeleg for menneske, dyr og natur.

Deryas Oeko-tex Klasse 1 Baby/Barn/Junior/Vaksen

Produktmål for baby/barn (cm)

Tilbake til toppen
Størrelse (cm)7480869298104110116
1.Armlengde3740434649515457
2.Rygglengde4043464952555861
3.Brystvidde5660626670747880
4.Livvidde5660626670747880
5.Indre beinlengde2730333639424548
Reparasjon- og vask

Reparasjon- og vask

Slik tar du best vare på tøyet Les meir
no-nn