
Mjuk og behageleg ullongs til baby og barn, med lun merinoull på utsida og silkemjuk bambusviskose nærast huda. Pustande og temperaturregulerande, med god bevegelsesfrihet. Perfekt som innerste lag under regn- og vinterklede gjennom heile året.
Ein ekstra mjuk og behageleg ullongs til baby og barn, laga for både kvardag og aktivitet. Den gjennomtenkte materialkombinasjonen med merinoull på utsida og bambusviskose nærast huda gir naturleg varme og ein ekstra mjuk følelse mot sensitiv barnehud.
Merinoulla regulerer temperaturen naturleg og held godt på varmen, medan bambusviskosen gir ei glatt og behageleg innside. Saman skapar dei ein pustande kvalitet som hjelper barnet med å halde ein komfortabel temperatur gjennom dagen, utan å bli klam.
Longsen har ein mjuk og fleksibel kvalitet som følgjer barnet sine bevegelsar og gir god bevegelsesfrihet. Perfekt som innerste lag under regn- og vinterklede på kjølege dagar, eller til leik og kos inne. Like god til dei første sprella på golvet som til aktive dagar i barnehagen.
Ein del av Sau & Skau – nyheit hausten 2026!
Sau & Skau er ein ny serie med mjuke og komfortable ullplagg til baby og barn. Serien kombinerer lun merinoull på utsida med silkemjuk bambusviskose nærast huda, og har gjennomtenkte detaljar som gjer plagga gode å bruke i kvardagen.
Kombiner longsen med Body Sau & Skau til dei minste, eller Trøye Sau & Skau til dei større barna, for eit komplett ullsett. I serien finn du også Pysj og Ullleggings Sau & Skau – alle med same mjuke materialkombinasjon og matchande uttrykk.
Dette produktet har sertifiseringa OEKO-TEX STANDARD 100, som vil seie at det er heilt fritt for kjemikaliar som er skadeleg for menneske, dyr og natur.

